Výsledky 2. ročníku
2. turnaj 6. 12. 2008
Skupina X:
1. místo: Crazy Team elévové
2. místo: Victoria Ústí n. L. elévové
3. místo: FBC Draci Liberec elévové
4. místo: Český Dub
Skupina Y:
1. místo: FBK Sokol Mladá Boleslav
2. místo: Hodkovice
3. místo: DDM Větrník
4. místo: Crazy Team přípravka
Skupina Z:
1. místo: ZŠ Náměstí Míru
2. místo: Ústí n. L. přípravka
3. místo: ZŠ Dobiášova
4. místo: FBC Dráčata Liberec
1. turnaj 25. 10. 2008
Skupina X:
1. místo: Crazy Team elévové
2. místo: Victoria Ústí n. L. elévové
3. místo: Hodkovice
4. místo: FBC Draci Liberec elévové
Skupina Y:
1. místo: FBK Sokol Mladá Boleslav
2. místo: Český Dub
3. místo: Victoria Ústí n. L. přípravka
4. místo: Crazy Team přípravka
Skupina Z:
1. místo: ZŠ Náměstí Míru
2. místo: ZŠ Dobiášova 1
3. místo: FBC Dráčata Liberec
4. místo: ZŠ Dobiášova 2
Výsledky 1. ročníku
6. turnaj 22. 3. 2008
Skupina X
1. místo: FBC Draci Liberec (elévové),
2. místo: FBC Victoria Ústí nad Labem (elévové),
3. místo: Crazy Team FBC Liberec (elévové),
4. místo: Fbk Sokol Mladá Boleslav (elévové2).
5. místo: Hodkovice (elévové),
6. místo: ZŠ Náměstí Míru.
Skupina Z
1. místo: Crazy Team FBC Liberec (přípravka2),
2. místo: Crazy Team FBC Liberec (přípravka1),
3. místo: Český Dub (elévové),
4. místo: ZŠ Dobiášova (družina).
5. místo: ZŠ Dobiášova (družina1),
6. místo: ZŠ Dobiášova (družina2).
6. turnaj 22. 3. 2008
Skupina X
1. místo: FBC Victoria Ústí nad Labem (elévové),
2. místo: Crazy Team FBC Liberec (elévové),
3. místo: FBC Victoria Ústí nad Labem (přípravka),
4. místo: Crazy Team FBC Liberec (elévové2).
Skupina Z
1. místo: FBC Victoria Ústí nad Labem (přípravka),
2. místo: FBC Draci Liberec (elévové),
3. místo: Crazy Team FBC Liberec (přípravka),
4. místo: ZŠ Dobiášova (družina).
5. turnaj 2. 2. 2008
Skupina X
1. místo: FBC Draci Liberec (elévové),
2. místo: Crazy Team FBC Liberec (elévové),
3. místo: FBC Draci Liberec (přípravka).
Skupina Z
1. místo: Hodkovice,
2. místo: ZŠ Dobiášova (družina),
3. místo: Crazy Team FBC Liberec (přípravka).
4. turnaj 20. 1. 2008
Skupina X
1. místo: FBC Victoria Ústí nad Labem (elévové),
2. místo: Crazy Team FBC Liberec (elévové),
3. místo: FBC Draci Liberec (elévové)
4. místo: FBC Draci Liberec (přípravka).
Skupina Z
1. místo: FBC Victoria Ústí nad Labem (přípravka),
2. místo: Crazy Team FBC Liberec (přípravka),
3. místo: RSCM Český Dub,
4. místo: ZŠ Náměstí Míru.
.
.
3. turnaj 8. 12. 2007
Skupina X
1. místo: FBC Draci Liberec(elévové),
2. místo: Crazy Team FBC Liberec(elévové2),
3. místo: Crazy Team FBC Liberec(elévové1),
4. místo: Crazy Team FBC Liberec(přípravka2),
5. místo: RSCM Český Dub.
Skupina Z
1. místo: Crazy Team FBC Liberec(přípravka1)
2. místo: ZŠ Náměstí Míru,
3. místo: FBC Draci Liberec(přípravka),
4. místo: ZŠ Dobiášova.
.
.
1. turnaj 26. 10. 2007
1. místo: FBC Draci Liberec(elévové),
2. místo: Crazy Team FBC Liberec(elévové),
3. místo: Crazy Team FBC Liberec(přípravka),
4. místo: Základní Škola Náměstí Míru,
5. místo: Základní Škola Dobiášova(družina).